Trenéři

Čihák Petr

Petr Čihák

Hanuš Pavel

Pavel Hanuš

Kos Petr

Petr Kos

Košťál Michal

Michal Košťál

Roman Rzymanek

Roman Rzymanek

Vondruška Martin

Martin Vondruška

Seznam hráčů

  • Adams Daniel Michael
  • Andrášek Jan
  • Benda Prokop
  • Blahut Lukáš
  • Čihák Petr
  • Douša Jakub
  • Dvořák Tomáš
  • Geršl Antonín
  • Hanuš Pavel
  • Hnyk Samuel
  • Chromík Filip
  • Janoušek Čeněk
  • Janoušek Kryštof
  • Jirásek Kryštof
  • Káčerek Lukáš
  • Kašpar Matyáš
  • Khanov Timofey
  • Kos Michael
  • Košťál Michal
  • Král Alan
  • Major Samuel
  • Novák Viktor
  • Olehla Kryštof
  • Oraiqat Sebastian
  • Partyka David
  • Plocek Daniel
  • Pokorný Petr
  • Pospíšil Tomáš
  • Rett Adrian
  • Ryšavý Zdeněk
  • Řehák Petr
  • Rzymanek Lukas
  • Shams Adam
  • Sosna Julie
  • Steranka Nicolas
  • Valášek Hubert
  • Vondruška Jan
  • Zimmel Jiří

Informace

DatumDruh akceTýmSrazZačátekDomácíHostéHřištěSoutěžPovrchVýsledek
13.8.-17.8.2022letní soustředění2x denně tréninkSC Nymburktráva
út 16. srpna 2022přátelský zápasSPŘ15:3016:00SK Polaban NymburkTJ PRAGAPolaban Nymburk1 HPtráva10:16
út 16. srpna 2022přátelský zápasSPŘ15:3016:00SK Polaban NymburkTJ PRAGAPolaban Nymburk1 HPtráva16:8
st 17. srpna 2022přátelský zápasSPŘ9:1510:00Admira PrahaTJ PRAGASC Nymburk7+1tráva4:14
čt 25. srpna 2022přátelský zápasSPŘ16:1517:00FK Neratovice-ByškoviceTJ PRAGAKpt. Jaroše 233/26, Neratovice nebo areál Byškovice1 HPtráva10:10
ne 28. srpna 2022přátelský zápasSPŘ13:1514:00SK BuštěhradTJ PRAGAHřebečská, 27343 Buštěhrad1 HPtráva0:33
st 31. srpna 2022přátelský zápasSPŘ16:3017:00TJ PRAGAViktoria ŠtěrboholyPodvinný mlýn2 HPUMT44:6 (21:2+23:4)
so 3. září 2022mistrovský zápasSPŘ8:159:00FK Loko VltavínTJ PRAGALoko Praha (Holešovice)1 HPUMT2:9
ne 4. září 2022mistrovský zápasSPŘ9:1510:00AC SPARTA PRAHATJ PRAGASatalice2 HPUMT9:31 (2:20+7:11)
čt 8. září 2022pohár mládežeU1012:1513:00Planeo Cup 1. předkoloXaverov (Horní Počernice)1 HP3. místo
pá 9. září 2022mistrovský zápasSPŘ16:1517:00TJ PRAGAViktorka ŽižkovPraga1 HPUMT6:15
so 10. září 2022mistrovský zápasSPŘ7:458:30TJ PRAGASK Junior Praha 1960Praga2 HPUMT/tráva17:14 (5:5+12:9)
út 13. září 2022pohár mládežeU1112:1513:00Planeo Cup 1. předkoloMotorlet Praha1 HPUMT/tráva5. místo
so 17. září 2022mistrovský zápasSPŘ8:159:00SK Junior Praha 1960TJ PRAGAV Úžlabině1 HPUMT7:13
ne 18. září 2022mistrovský zápasSPŘ16:1517:00FK VINOŘ 1928TJ PRAGAVinoř2 HPtráva10:49 (6:22+4:27)
čt 22. září 2022pohár mládežeU1012:1513:00Planeo Cup případné 2. předkolo Xaverov (Horní Počernice)1 HP6. místo
pá 23. září 2022mistrovský zápasSPŘ18:0018:45TJ PRAGASK ModřanyPodvinný mlýn2 HPUMT46:9 (21:5+25:4)
so 24. září 2022mistrovský zápasSPŘ8:159:00TJ PRAGAFC TEMPO PRAHAPraga1 HPUMT6:10
st 28. září 2022turnajU1013:1514:00Bohemia Soccer Cup Strahov 2022TC AC Sparta Praha- Strahov1 HP6. místo
st 28. září 2022turnajU1113:1514:00Bohemia Soccer Cup Strahov 2022TC AC Sparta Praha- Strahov1 HP7. místo
pá 30. září 2022mistrovský zápasSPŘ16:1517:00TJ AVIA ČakoviceTJ PRAGAČakovice2 HPtráva11:18 (7:6+4:12)
ne 2. října 2022mistrovský zápasSPŘ12:4513:30Jižní Město ChodovTJ PRAGAChodov1 HPtráva7:14
pá 7. října 2022mistrovský zápasSPŘ18:0018:45TJ PRAGATJ AFK SlivenecPodvinný mlýn2 HPUMT42:3 (22:3+20:0)
so 8. října 2022mistrovský zápasSPŘ10:1511:00SK Libuš 838TJ PRAGALibuš1 HPUMT6:16
pá 14. října 2022mistrovský zápasSPŘ16:1517:00TJ PRAGASK Aritma PrahaPraga1 HPUMT29:0
so 15. října 2022mistrovský zápasSPŘ11:1512:00Slavoj VyšehradTJ PRAGAVyšehrad2 HPUMT8:18 (5:6+3:12)
so 22. října 2022mistrovský zápasSPŘ12:1513:00Fotbalová akademie PrahaTJ PRAGAStřížkov1 HPUMT7:7
ne 23. října 2022mistrovský zápasSPŘ12:4513:30TJ Sokol ŘepyTJ PRAGAŘepy2 HPtráva11:20 (4:10+7:10)
st 26. října 2022mistrovský zápasSPŘ16:1517:00TJ PRAGATJ Slovan BohnicePraga1 HPUMT13:4
st 2. listopadu 2022mistrovský zápasSPŘ17:0016:15TJ PRAGAFotbalová akademie PrahaPodvinný mlýn2 HPUMT39:5 (18:2+21:3)
ne 30. října 2022turnajSPŘ8:309:00Polaban podzim 2022Polaban Nymburk1 HPtráva7. místo
so 26. listopadu 2022zimní liga7+112:1513:00TJ PRAGAFC Háje JM BSportovní areál K Jezeru (K Jezeru, 149 00, Praha 11)1 HPUMT2:4 (0:3)
pá 2. prosince 2022přátelský zápasSPŘ16:3017:00TJ PRAGASK Polaban NymburkPodvinný mlýn2HPUMT20:14 (8:9+12:5)
ne 4. prosince 2022zimní liga7+19:1510:00TJ Viktoria VestecTJ PRAGASportovní areál K Jezeru (K Jezeru, 149 00, Praha 11)1 HPUMT3:0 (2:0)
ne 4. prosince 2022halový turnajSPŘ8:008:25UMBRO CUPŘíčany u Prahy, hala Na Fialce1 HPpalubovka8. místo
pá 9. prosince 2022přátelský zápasSPŘ16:3017:00TJ PRAGATJ AVIA ČakovicePodvinný mlýn2 HPUMT19:12 (7:6+12:6)
so 10. prosince 2022halový turnajSPŘ8:008:25UMBRO CUPŘíčany u Prahy, hala Na Fialce1 HPpalubovka3. místo
so 17. prosince 2022halový turnajSPŘ12:1512:45Vánoční turnajŘíčany u Prahy, hala Na Fialce1 HPpalubovka1. místo
ne 18. prosince 2022halový turnajSPŘ8:008:25Vánoční turnajŘíčany u Prahy, hala Na Fialce1 HPpalubovka6. místo
pá 6. ledna 2023přátelský zápasSPŘ16:3017:00TJ PRAGASPARTAK KBELY/SC XaverovPodvinný mlýn2 HPUMTCelkově: 7:8 a 12:22
Hřiště: 8:10 a 4:12 Xaverov, 3:3 a 4:5 Kbely
so 7. ledna 2023přátelský zápasSPŘ9:3010:00FK Dukla JMTJ PRAGANafukovačka Schulhoffova (Květnového vítězství 938)2x 1HPUMT6:10 a 4:20
ne 8. ledna 2023halový turnajSPŘ8:008:25UMBRO CUPŘíčany u Prahy, hala Na Fialce1 HPpalubovka1. místo
pá 13. ledna 2023přátelský zápasSPŘ16:3017:00TJ PRAGASlavoj VyšehradPodvinný mlýn2 HPUMT22:14 (8:5+14:9)
so 14. ledna 2023zimní liga7+17:458:30TJ PRAGASK Český BrodSportovní areál K Jezeru (K Jezeru, 149 00, Praha 11)1 HPUMT0:2 (0:1)
ne 15. ledna 2023halový turnajSPŘ8:008:25UMBRO CUPŘíčany u Prahy, hala Na Fialce1 HPpalubovka1. místo
pá 20. ledna 2023přátelský zápasSPŘ16:3017:00TJ PRAGAFC Tempo PrahaPodvinný mlýn2 HPUMT10:36 (6:15+4:21)
ne 22. ledna 2023zimní liga7+112:1513:00Fotbal ZákolanyTJ PRAGASportovní areál K Jezeru (K Jezeru, 149 00, Praha 11)1 HPUMT7:3 (4:2)
ne 22. ledna 2023halový turnajSPŘ8:008:25UMBRO CUPŘíčany u Prahy, hala Na Fialce1 HPpalubovka2. místo
so 28. ledna 2023zimní liga7+19:1510:00TJ PRAGASK Újezd Praha 4Sportovní areál K Jezeru (K Jezeru, 149 00, Praha 11)1 HPUMT
so 28. ledna 2023halový turnajSPŘ12:1512:45UMBRO CUPŘíčany u Prahy, hala Na Fialce1 HPpalubovka
ne 12. února 2023zimní liga7+17:458:30TJ PRAGAFC Háje JM ASportovní areál K Jezeru (K Jezeru, 149 00, Praha 11)1 HPUMT
pá 17. února 2023přátelský zápasSPŘ16:3017:00TJ PRAGASlavoj VyšehradPodvinný mlýn2 HPUMT
so 18. února 2023zimní liga7+19:1510:00AFK SADSKÁTJ PRAGASportovní areál K Jezeru (K Jezeru, 149 00, Praha 11)1 HPUMT
ne 26. února 2023přátelský zápasSPŘ10:0010:30SK Junior Praha 1960TJ PRAGAV Úžlabině1 HPUMT
ne 26. února 2023přátelský zápasSPŘ17:0017:30SK Junior Praha 1960TJ PRAGAV Úžlabině2 HPUMT
pá 3. března 2023přátelský zápasSPŘ16:3017:00TJ PRAGASK Junior Praha 1960Podvinný mlýn2 HPUMT
so 4. března 2023turnajSPŘ7:308:00Fotbalový turnaj Třebo cupSchoellerova 728/9, 196 00, Praha 9 Třeboradice2 týmyUMT
ne 5. března 2023přátelský zápasSPŘ9:3010:00SK Slavia Praha (dívky)TJ PRAGAU Golfu 300, Praha 15 – Horní Měcholupy2 HPUMT
so 25. března 2023přátelský zápasSPŘ9:4010:00SC XaverovTJ PRAGABožanovská 2098, 193 00 Praha 202 HPUMT
pá 31. března 2023přátelský zápasSPŘ17:0017:30TJ AVIA ČakoviceTJ PRAGAČakovice2 HPtráva
12.-16.8.2023letní soustředění2x denně tréninkSC Nymburktráva