DVSPORT vybavení Praga

DVSPORT.cz - partner našeho kluburohová prodejna/vzorkovna značek JOMA a ZEUS ve Vysočanech rozhraní ulic Sokolovská/Na břehu, Praha 9

Naším dodavatelem sportovního vybavení je rodinná firma DV Sport .

Jako výhradní a přímý dovozce a distributor sportovních značek ZEUS  a JOMA do ČR nabízí pro naše členy výbornou kvalitu za skvělé ceny.

Společně jsme sestavili kolekci v našich klubových modro-bílých barvách, všechny modely jsou k dodání od nejmenších dětských velikostí po největší dospělé, vždy s potiskem klubového loga na srdci.

Při vybavování našich týmů proto doporučujeme využít této nabídky a z přiložených letáků si vybrat oblečení, obuv a doplňky vhodné jak na trénink, nebo čas strávený na utkání/turnaji, tak i na relax nebo volný čas.

Po vytvoření týmové objednávky ji pošlete emailem na adresu info@dvsport.cz.

Při emailové objednávce prosím uvádějte vybraný model/druh, barvu a velikost, v případě nejasností volejte tel. 724781523.

Nebo se osobně zastavte, vyberte a vyzkoušejte v  kamenné prodejně ve Vysočanech , téměř naproti našemu stadionu.

Na individuální nákupy zboží pro naše členy a jejich rodinné příslušníky či přátele připravila firma DVSPORT.CZ slevový kód, který lze využít v internetovém obchodě dvsport.cz nebo uplatnit při nákupu sortimentu v kamenné prodejně.

Při objednávce na e-shopu dvsport.cz zadejte v nákupním košíku kód PRAGA20, pro nákup nad 500,- Kč bude uplatněna sleva 20% .

Neplatí pro kategorie výprodej / pomůcky / potisky! 

DVSPORT - sekce fotbalDvsport.cz    –    partner našeho klubu