• Valášek Hubert
  • Vondruška Jan
  • Zibura Oskar

Hodnocení zápasů

Přesto, že nám chybělo několik hráčů, tak se 14 přítomných kluků opravdu vyznamenalo. Za šedesát minut se klukům na dvou hřištích podařilo nastřílet třicet branek a inkasovat jen deset. Kluci hráli s chutí a naplno. Nutno tentokrát ocenit především disciplinovanost a přesné plnění trenérských pokynů k využití natrénovaných standardních situací. Střelci branek Sebík-8, Toník–6, Viktor-4, Kryštof-4, Dan P–4 jen za posledních 15 minut, neboť 3×15 minut chytal, Míša K–3 a Zdeněk–1, který podal mimochodem vynikající výkon v obraně. Bertík v jedné z branek předváděl doslova infarktové zákroky a i jeho zásluhou nebylo konto obdržených branek vyšší. Sestava obou družstev byla výkonnostním mixem, o který se vždy snažíme. Obě družstva vyhrála (13:2 a 17:8) a na hřišti si zahráli s velkou chutí všichni.

Trenéři: Ryšavý, Košťál

Přijeli jsme do Vršovic s 16 hráči. I když nám chyběli některé opory, podařilo se soupeře předčít technicky i fyzicky. Kluci hráli s chutí a nedbali na nepřízeň počasí – pršelo. Pochvala za hru i nasazení patří nejen klukům, ale i rodičům a fanouškům, kteří tentokrát museli své kluky pozorovat v dešti zpoza plotu, tedy na dálku. Plejáda střelců branek se tentokrát rozšířila, stříleli:  Roller – 10, Plocek – 8 (polovinu zápasu též chytal),  Major – 8, Poláček – 7,  Olehla – 7, Ryšavý – 3, Řehák – 3, Kos – 2, Košťál – 1, Hnyk – 1, Vondruška – 1. Sestava obou družstev byla opět výkonnostním mixem. V brance na jednom hřišti byl v první půli bezchybný Daniel Plocek, který po vystřídání v druhé půli k tomu nastřílel ještě 8 gólů a na druhém Bertík Valášek. V obraně vynikal opět Zdeněk Ryšavý a k němu se přidal i Honza Roller a Sam Major. O vynikajících výkonech útočníků a obránců svědčí jejich střelecká potence.  Obrana i útok si v obou zápasech rozdělili počet vsítěných branek rovným dílem. Prostor dostal i nově registrovaný Petr Pokorný a po delší odmlce i Martin Jelínek. Svůj první gól kariéry si vstřelil i benjamínek Honzík Vondruška, kterého svými prvními góly ještě doplnili Péťa Řehák a Michal Košťál.