Admira B – PRAGA 7 : 0 (3:0)

Sestava: Kratochvíl – Forster, Semrád, Požár, Šmíd – Mazanec, Švec, Dolejš, Šanda – Kohlbeck, Dohnal

Střídali: Borko, Fenton, Jedlička, Machytka

Absence: Opletal, Macháč, Sedlák, Slavíček, Svatoš,Jaroš, Micka

První přípravné utkání v novém roce sehrála Praga s lídrem přeboru na jeho UMT v Kobylisích. Od úvodu zápasu domácí rezerva dominovala ve všech herních činnostech. Hráči Pragy se nedokázali přizpůsobit tempu hry, rychlosti práce s míčem, technickým dovednostem. Domácí dokázali využívat každého zaváhání hráčů Pragy k ohrožení Kratochvílovy branky. Praga dělala pod tlakem domácích zásadní chyby a domácí hráči se tak lehce dostávali do gólových šancí, které s přehledem proměňovali. V prvním herním testu Praga nebyla důstojným soupeřem a utkání ukázalo jasné rozdíly ve výkonnosti hráčů obou mužstev.

1. kolo ZT v Kyjích: PRAGA – Březiněves 3 : 4 (2:2)

Branky: Borko – 1:1, Dohnal – 2:1, Dolejš – 3:4

Sestava: Kratochvíl (46. Lukas) – Šmíd (46. Förster), Semrád, Požár, Fenton – Šanda (46. Jedlička), Švec (60. Borko), Dolejš (46. Mazanec), Jaroš – Dohnal (60. Dolejš), Borko (46. Kodeda)

Absence: Sedlák, Macháč, Slavíček, Svatoš, Machytka, Kohlbeck, Opletal, Micka

Do zimního turnaje v Kyjích vstoupila Praga porážkou. V úvodu zápasu si sice vypracovala několik slibných brankových příležitostí (Šanda, Jaroš), které však nedokázala proměnit. Březiněves se dostala do vedení z penalty po zákroku Kratochvíla a kontroverznímu rozhodnutí rozhodčího. Praga odpověděla vzápětí povedenou a umístěnou střelou Borka z hranice pokutového území – 1:1 a o chvíli později se prosadil po centru Šmída hlavou Dohnal – 2:1. Březiněves dokázala vyrovnat střelou z hranice pokutového území pod břevno, na kterou Kratochvíl nedosáhl. Ve 2. poločase se Březiněves dostala do náskoku po individuálních chybách a nedorozumění v obranných řadách Pragy. Skore stačil již jen zkorigovat Dolejš – 3:4.

2. kolo ZT v Kyjích: PRAGA – Dubeč 3 : 0 (3:0)

Branky: Dohnal – 1:0, Mazanec 2 – 2:0, 3:0

Sestava: Kratochvíl (46. Lukas) – Šmíd (60. Svatoš), Semrád, Požár, Fenton – Svatoš (46. Förster), Švec, Dolejš, Jelička (46. Šanda) – Dohnal (46. Borko), Mazanec.

Absence: Sedlák, Macháč, Slavíček, Machytka, Jaroš.

Praga rozhodla o svém vítězství již v 1. poločase. Hned ve 4. minutě se prosadil po individuální akci Dohnal, který s obránci soupeře ustál několik soubojů a pak umístil svoji střelu do branky. Další branky přidal ješte Mazanec. To Pragovka využila chyb v rozehrávce soupeře a Mazanec se v nabídnutých šancích nemýlil. V dalším průběhu zápasu již Praga další góly nepřidala, i když šance si vypracovala. V zakončení byla nepřesná, hře ve 2. poločase chyběla přesnost a trpělivost. První tři body si tak Praga zasloužila hlavně za výkon v 1. poločase.

3. kolo ZT v Kyjích: PRAGA – Admira U19 6 : 1 (5:0)

Branky: Dolejš – 1:0, Jaroš – 2:0, Dohnal – 3:0, Dohnal – 4:0, Jaroš – 5:0, Fenton – 6:0

Sestava: Kratochvíl (46. Lukas) – Požár (46. Főrster), Sedlák (65. Požár), Macháč (65. Dolejš), Fenton – Šanda (46. Svatoš), Borko, Dolejš (46. Švec), Jaroš – Dohnal (65. Mazanec), Mazanec (46. Jedlička).

Absence: Šmíd, Slavíček, Machytka, Semrád.

Praga zvítězila podruhé v základní skupině zimního turnaje. Mladíky z Admiry přehrála zejména v 1. poločase. Gólový účet otevřel Dolejš, 2 x se ještě trefili Jaroš s Dohnalem. Skore navýšil ještě Fenton. Soupeř výsledek jen zkorigoval po sporné situaci na 6:1. Praga zvítězila zaslouženě a zejména v 1. poločase díky produktivitě.

PRAGA – Třeboradice 1 : 5 (1:1)

Branka: Dohnal – 1:0

Sestava: Kratochvíl (70. Lukas) – Šmíd, Sedlák, Macháč, Požár – Svatoš (46. Šanda), Semrád, Dolejš, Jaroš – Dohnal (35. Machytka), Mazanec (46. Jedlička)

Absence: Főrster, Fenton, Borko, Švec, Slavíček

Třeboradice, 5. mužstvo Pražského přeboru, bylo dalším soupeřem v přípravě Pragovky. Ta podala velmi kvalitní výkon. Na vedoucí gól Dohnala dokázaly Třeboradice brzy odpovědět. Aktivní Mazanec si sám vybojoval míč a ve 100 % šanci selhal, kdy netrefil vůbec branku. V další 1000 % šanci opět Mazanec napálil ze 4 metrů jen břevno. Třeboradice hrozili hlavně centry ze stran, po jednom z nich se dostal do zakončení Ibe, ale hlavou také jen trefil konstrukci branky. Ve II. poločase se projevila zkušenost a hlavně klid v koncovce hráčů Třeboradic. Praga si vypracovala několik možností ke skórování (Jaroš, Machytka – břevno, Semrád – tyč, Dolejš), ale ty neproměnila. Hráči Třeboradic se ve svých příležitostech nemýlili a své šance, které vznikaly po chybách v rozehrávce a zbytečných nepřesnostech, dokázali využít.

4. kolo ZT v Kyjích: PRAGA – Dolní Počernice 5 : 0 (3:0)

Branky: Svatoš – 1:0, Švec 2 – 2:0, 3:0, Mazanec 4:0, Jaroš – 5:0

Sestava: Kratochvíl (65. Lukas) – Šmíd (65. Főrster), Macháč, Sedlák, Šanda – Svatoš, Švec, Dolejš (65. Machytka), Jaroš – Borko, Jedlička (46. Mazanec).

Absence: Fenton, Slavíček, Semrád, Dohnal, Požár.

Praga rozstřílela Dolní Počernice v posledním utkání základní skupiny. Nejprve vychytal soupeře v gólové šanci Kratochvíl. Skore otevřel Svatoš umístěnou střelou, pak se dvakrát trefil aktivní Švec, který stačil ještě 2 x orazítkovat tyč. To samé se povedlo i Jedličkovi, další šanci spálil i Dolejš. Po přestávce Praga pokračovala v ofenzivní hře, nejprve se zastřelovali Mazanec s Jarošem, kteří se i tak dokázali gólově prosadit. Praga zvítězila zaslouženě, obsadila tak s jednobodovou ztrátou 2. místo ve skupině a čekal jí duel o 3. místo s Dolními Chabry.

O 3. místo ZT v Kyjích: PRAGA – Dolní Chabry 4 : 3 (1:1)

Branky: Mazanec – 1:0, Mazanec – 2:1, vlastní – 3:1, Dolejš – 4:2

Sestava: Kratochvíl – Semrád (46. Főrster), Macháč, Sedlák, Šmíd (46. Požár) – Svatoš (46. Šanda), Švec, Dolejš, Jaroš – Borko (46. Machytka), Mazanec.

Absence: Fenton, Slavíček, Dohnal, Jedlička, Lukas.

Poslední přípravné utkání Praga zvládla, zvítězila nejtěsnějším rozdílem a zajistila si 3. místo na turnaji. Nejprve prokázal své kvality Kratochvíl, který po dvou nepřesných přihrávkách hráčů Pragy dokázal zlikvidovat 2 brejky. Pak udeřila ze standardní situace Praga. Mazanec se dokázal hlavou prosadit po rohovém kopu. Dolní Chabry těsně před přestávkou vyrovnali. Vstup do 2. poločasu měla lepší Praga, opět Mazanec po centru Sedláka umístil míč hlavou k tyči – 2:1. Další možnost využil po brejku Jaroš. Hráči Chaber si jeho přihrávku srazili sami do branky a Praga šla tak do dvoubrankového náskoku. Soupeř snížil po rohovém kopu. Praga zahazovala jednu šanci za druhou (Mazanec, Jaroš, Machytka), až Dolejš střelou do horního rohu opět navýšil náskok Pragy. Dolní Chabry ještě před koncem opět využili standardní situaci ke snížení. Stav se již nezměnil a Praga tak obsadila 3. místo na zimním turnaji v Kyjích.

Bilance přípravných zápasů:

Počet zápasů. 7 ( 4 – 0 – 3 )

Celkové skore: 22 : 20

Střelci: Dohnal 5, Mazanec 5, Dolejš 3, Jaroš 3, Švec 2, Fenton 1, Svatoš 1, Borko 1, vlastní 1.