Historického úspěchu dosáhl v uplynulé sezóně tým našich starších dorostenců. Pod vedením trenérů Viktora Komara a Luboše Vavrušky obsadil v Pražském přeboru první místo a nakonec postoupil do třetí ligy.

Soutěž nebyla kvůli koronavirové epidemii kompletně dohraná, a tak dle pravidel ani průběžná první příčka našim chlapcům nezaručovala postup do vyšší soutěže. Naštěstí pro nás se z vyšší soutěže odhlásil celek Unionu Vršovice, a tak náš vítěz nejvyšší pražské soutěže měl cestu do dorostenecké divize otevřenou.

Znamená to, že v ročníku 2020/2021 budou oba pragovácké dorosty startovat ve třetí nejvyšší soutěži České republiky. Do Vysočan tak přijedou kromě pražských Bohemians, Viktorie Žižkov nebo Admiry například fotbalové týmy Vlašimi, Kolína, Trutnova, Náchoda či Svitav.

Věřme, že na tyto kvalitní celky kategorií U18 a U16 si na náš fotbalový stánek najdou cestu nejen skalní fanoušci Pragovky, ale také co nejvíce dalších lidí z Prahy 9 a okolí, aby pomohli vytvořit skvělou atmosférou našim klukům v jejich boji proti věhlasnějším soupeřům.