ČAFC – PRAGA

0:1

Ve středu 11. září v 17 hodin jsme se vydali k dohrávce pátého kola na záběhlické hřiště týmu ČAFC. Týmu, který sestoupil z Pražského přeboru. Byť se hrálo v prostředku týdne, trenér měl k dispozici téměř kompletní tým.

Zápas začal očekávaným tlakem domácího týmu, který jsme už v 7. minutě přerušili. Po přesné přihrávce ze standardní situace od P. Semráda se na zadní tyči zjevil sváteční střelec M. Jaroš, který pomocí tyče překonal domácího brankáře, 0:1. Po obdržené brance domácí tým ještě vystupňoval svoji aktivitu na naši branku. Naši hráči hrozili pouze z rychlých brejků. Aktivita byla na straně domácích, ale naši hráči domácí tým do vyložené šance nepustili; i díky našemu brankáři, disciplíně našeho mužstva a správnému trenérskému vedení odcházeli s jednobrankovým náskokem do kabin.

Po přestávce domácí tým pokračoval v náporu, zjednodušil přechod do útoku dlouhými nákopy na své útočníky, ti se ale opět k vyložené šanci na skórování se nedostali. Naopak, v 80. minutě jsme se dostali do dalšího z brejků a J. Micka byl v pokutovém území faulován, jasná penalta. J. Micka si postavil míč na značku pokutového kopu, ale bohužel nepotvrdil své kanonýrské schopnosti. Domácí brankář jeho střelu vyrazil na roh. V závěru domácí hráči vsadili vše na jednu kartu, na útok. Při chybném rozehrání domácího brankáře se dostal do obrovské šance J. Shejbal, ale bohužel jeho střela do prázdné branky neměla potřebnou razanci.

V zápase jsme asi lepší nebyli, ale naší bojovností a disciplinovaným výkonem jsme si odvezli důležité vítězství.