Vážení trenéři, asistenti , vedoucí mužstev , rodiče a fotbalisté
Od zítřka tj. 14.3. 2022 předávám staveniště stavební firmě Biturbostav k výstavbě nové travnaté plochy v našem areálu. Jedná se o plochu, kde je momentálně antukový kurt na nohejbal a přilehlé traviny. Bude se pikovat asfaltová cesta a betony pod ním a následně odvážet a rovnat přilehlý pozemek. V důsledku toho bude zvýšený pohyb různé stavební techniky a nákladních vozidel v areálu a před ním. Proto Vás prosím o zvýšenou pozornost při příchodu a odchodu na trénink a tréninku samotném. Prosím o používání cesty na UMT pouze okolo tribuny podél plotu. Trenéři otevřou boční vrata na UMT a po umělce pošlete děti do plecháče pro fotbalovou výstroj. Pokuste se úplně zamezit pohybu dětí a rodičů po trávě, ať tam nemáme vyšlapanou cestičku přes vápno.
Dále Vás prosím o zvýšenou pozornost při pohybu v celém areálu fotbalového hřiště, aby nedošlo k úrazu apod. A v neposlední řadě prosím všechny  rodiče a fotbalisty, kteří vozí své děti a jezdí na tréninky nebo zápasy autem, aby parkovali tak, aby nákladní vozidla bez problémů zajela a vyjela ze stavby na hlavní silnici.
Předpokládaný konec výstavby by měl být koncem června, kdy by se měla sít nová tráva. Ale všechno může být jinak, situace je taková, jaká je. Takže se jedná o celé jaro. V případě jakéhokoli dotazu od kohokoli jsem k dispozici na mailu viz kontakty.
Moc děkuji za Vaše pochopení při omezení organizace tréninků  a zápasů, ale pevně věřím, že nová plocha bude pro náš klub opět  velkým přínosem a zase zkvalitní naši práci s Vašimi dětmi – našimi fotbalisty.

předseda SK Praga Vysočany
Končický Petr